Video Kalite Değerlendirme Birimi 
Ad Soyad Birim Dahili 
Dr. Öğr. Üyesi Kürşat AcarSpor Bilimleri Fakültesi 4833
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet İMAMOĞLUSpor Bilimleri Fakültesi 4842
Öğr. Gör. Barış YAŞAYANCAN  Güzel Sanatlar Fakültesi4990
Öğr. Gör. Elif ANBARPINARGüzel Sanatlar Fakültesi4988
Öğr. Gör. Gülay EKREN    Ayancık Meslek Yüksekokulu 6915
Öğr. Gör. Türkan Müge ÖZBEKLERAyancık Meslek Yüksekokulu 
Öğr. Gör. Hicran MALIYOKAyancık Meslek Yüksekokulu 6940
Öğr. Gör. Melek ŞARDAĞ KARABULUTAyancık Meslek Yüksekokulu 6920
Öğr. Gör. Yeşim SÜRMELİOĞLUAyancık Meslek Yüksekokulu 6932
Dr. Öğr. Üyesi Ayşenur USLUSağlık Bilimleri Fakültesi6659
Öğr. Gör. Elif ALTINKAYNAK SARALSağlık Bilimleri Fakültesi
Arş.Gör.Neslihan DEMİRCANEğitim Fakültesi2076
Arş.Gör.Dr.Şeyda ÖZCANEğitim Fakültesi2088
Arş.Gör.Pınar UZUNEğitim Fakültesi2049
Arş.Gör.Serap KELEŞEğitim Fakültesi2063
Dr.Öğr.Üyesi Sema TANEğitim Fakültesi
Arş.Gör.Dr.Ozan FİLİZEğitim Fakültesi1190
Dr.Öğr.Üyesi Mustafa YILDIZEğitim Fakültesi2065
Dr.Öğr.Üyes Çağrı ŞENEğitim Fakültesi2086
Öğr. Gör. Tolga Acar YEŞİLTürkeli Meslek Yüksekokulu 4626
Öğr. Gör. Şeyhmus AKSOYTürkeli Meslek Yüksekokulu 4624
Prof. Dr. Çiğdem ALBAYRAK KAŞTAŞFen Edebiyat Fakültesi4245
Dr. Öğr. Üyesi Adem ORAKÇIFen Edebiyat Fakültesi4225
Arş. Gör. Dr. Ebru IŞIK KÜTÜKBoyabat İktisadi ve İdari Birimler 5530
Arş. Gör. Dr. Fatma TAŞDEMİRBoyabat İktisadi ve İdari Birimler 5530
Arş.Gör.Hasan Tahsin KAVLAKTurizm İşl. ve Otelcilik Yüksekokulu6691
Dr.Öğr.Üyesi Aysun GARGACI KINAYTurizm İşl. ve Otelcilik Yüksekokulu6682
Doç. Dr. Hasan OĞULMühendislik Mimarlık Fak.4376
Dr. Öğr. Üyesi Aytaç ÇELİKMühendislik Mimarlık Fak.4357
Öğr. Gör. Dr. Zeynep YILDIZ UZUNBoyabat Meslek Yüksekokulu 
Öğr. Gör. Berna HÜKKAMLIBoyabat Meslek Yüksekokulu 
Öğr. Gör. Hilal Zeynep ŞAHİN BAYRAKBoyabat Meslek Yüksekokulu 
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Hüsamettin BARANDurağan Meslek Yüksekokulu 5910
Öğr. Gör. Ümran DEMİRCANDurağan Meslek Yüksekokulu 5903
Doç.Dr.M.Yeşim ÇELİK  Su Ürünleri Fakültesi3108
Doç.Dr.Demet KOCATEPESu Ürünleri Fakültesi3504
Doç.Dr.Funda ÜSTÜNSu Ürünleri Fakültesi3208
Öğr. Gör. Hasan Kemal BIYIK İlahiyat Fak.4953
Öğr. Gör. Kadir ZEYREKİlahiyat Fak.4955
Öğr. Gör. Tuna KUZUCAN  Gerze Meslek Yüksekokulu 6720
Öğr. Gör. Ersin KOZANGerze Meslek Yüksekokulu 6719
Öğr. Gör. Ezgi GÜNEYMeslek Yüksekokulu 6636
Öğr. Gör. Resul TUNAMeslek Yüksekokulu 6624
Öğr.Gör. Mustafa Alpgiray Söylemez Sağlık Hizmetleri 3403
Öğr. Gör. Gökay TaskayaSağlık Hizmetleri 3425